Hedef Pazar İstihbaratı

Ürününüzün dünya üzerindeki ticaret hareketlerini inceliyoruz. Ürününüzü hali hazırda en fazla ithal eden ülkeler, Türkiye'nin en büyük pazar ülkeleri, pazarlardaki potansiyel boşluk, tonajlar, fiyatlar, ve ihracatta rekabetçi olabileceğiniz hedef pazarları analiz ederek, kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Hedef Müşteri İstihbaratı

Ürününüzün tarafınızca belirlenen hedef ülkedeki potansiyel müşterilerinin tespiti ve bu müşterilere ulaşım konusunda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Hedef Ürün İstihbaratı

Belirleyeceğiniz ülkelere yönelik olarak işletmenizin hangi ürünlerinin ihracat potansiyelinin daha yüksek olduğunu, söz konusu üründe o ülkelerdeki rakipleri, pazardaki boşluğu, fiyatları inceleyerek raporluyoruz.

Tedarikçi İstihbaratı

Ekonomik ve kaliteli ithalat için uygun tedarikçi ülkelerin, bu ülkelerdeki potansiyel tedarikçilerin tespiti ve bu tedarikçilerle ulaşım konusunda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Teknik İstihbarat

Ürünleriniz ile ilgili olarak belirlediğiniz pazar ülkelerde aranan kalite, paketleme, test, teknik engeller, gümrük vergileri vb düzenlemeler hakkında inceleme yaparak elde edilen verileri kapsamlı bir rapor şeklinde sunuyoruz.

İhale İstihbaratı

Ürününüzle ilgili olarak dünyada kamu kurum ve kuruluşları, askeriye, belediyeler, okullar, hastaneler tarafından ilan edilen ve tamamlanan ihaleler hakkında bilgiler toplayarak raporluyoruz.